KENE
KENE


Özellikle son yıllarda kene böceğine karşı ciddi şekilde haberler duymaya başlamıştık. Ama yakın geçmişte bu haberlerin azalması ile bu tehlikenin geçtiği gibi bir yanılgıya düştük. Ama şunu unutmayalım ki haberlerin azalması bu tehlikenin geçtiği anlamına gelmez.

Değişen iklim gibi çeşitli çevre faktörleri ile bozulan ekolojik dengeler ile kene gibi bazı böcek türlerinin artmasına neden oldu. İnsanlar için büyük bir tehlike arz eden kene ısırığı hemen ciddi bir şekilde önlenmediği takdirde ölüm ile sonuçlanarak büyük sorunları bereberinde getirmektedir. Kene saldrılarını küçümsemeyip bu tehlikenin önüne geçmek için böcek ilaçlama şirketimizi tercih edebilirsiniz.

İlaçlama konularında ekiplerimiz öncelikli olarak yuvalarını tespit etmektedirler. Ardından kenelere özel hazırlanmış ilaçlar ile ortaya çıkan sorunu en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar. Sizlerinde çevrenizde kene böceği bulunduğuna dair şüpheleriniz varsa derhal uzman bir ekipten yardım isteyerek bölgeyi ilaçlatmalı ve durumu derhal çözüme kavuşturmalısınız.

Sonuç ilaçlama firması olarak bünyemizde bulunan deneyimli ekiplerimizce olay yerine gelerek kullandığımız ilaçlar ile sizlere kaliteli şekilde bir hizmet sunmaktayız.