KURUMSAL
Hakkımızda
Hakkımızda

 

Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, ziraat mühendisleri, kimya mühendisleri, gıda mühendisleri ve teknikerlerimiz ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız. Müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24  HİZMET ANLAYIŞI ile azami 12 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz. 

 

T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

 

Yasal sorumluluklarının farkında olan SONUÇ İLAÇLAMA; T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan ‘’Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik’’ gereği YETKİ BELGESİ almıştır. Bu yönetmelik hükümlerine uymayanlar hakkında, Türk Ceza Kanunu’nun ilgili hükümlerine göre işlem yapılacaktır. Firmamız, hizmetlerinin kalitesini düşürmemek ve sürekli yükseltmek amacıyla 2012 yılında ISO 9001:2008 Uluslararası Kalite Belgesi'ni almıştır. Bununla da yetinmeyerek, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ni de alarak TS8358 Ev, İşyeri ve Yerleşim Alanları Zararlıları İle Mücadele Hizmetleri Genel Kuralları Standardı'na uygun hizmet vereceğini denetime açmıştır.

 

Her konunun temelinde eğitim yattığı düşüncesinde olan SONUÇ İLAÇLAMA, müşterilerine, bilgisayar ve projeksiyon eşliğinde eğitim vermektedir. Eğitim ile personeli bilinçlendirmek, konuya entegrasyonu sağlamak ve mücadele de başarı oranını arttırmak amaçlanmaktadır. Eğitim sonrasında katılımcılara ‘’Eğitim Sertifikası’’ verilmektedir.

 

SONUÇ İLAÇLAMA, müşterinin iş yerinde yapılan çalışmalar sırasında çalışanlarımızın kusurundan doğacak zararların karşılanacağının güvencesi olarak ‘’Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası’’ yaptırmıştır.

 

Bunlar firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bazıları, bir de söylenemeyen ve yazılamayanlar var ki işte onları ancak bizimle çalıştığınızda fark edeceksiniz.